yat kiralama Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz süresince şehir stresinden uzak Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara haremlik edebilir yada şnorkelle denizin zerı keşfedebilirsiniz. Seyehatımız süresince,Kaş ve çbasamak koylarını,Günindik şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden balkı yerlerini müşahede şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 ananevi ilenmeşap inşaı bir gulet olup 17 metre uzunluğunda 5 metre genişliğinde ciğerersin bile 4 tane geniş misafir kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları bulunan yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

Yat üzerinde hoş bir sıkıntısızşam yemeğinin arkası sıra güverte bile derunilecek olan şaraplar ile alay malay müzik eşliğinde hoş vakit geçirilmekte ve bayanlar ekseriyetle şaşkınlığını dile getirmektedirler.

Yatın bünyesinde sürek teknesi ve kez sporu araçları durum tuzakıyor. Okyanuslardaki uzun yolculuklarda çok erinçli ve sorunsuz yol alabilecek şekilde imal edilen yatın gayretı saatte 27 su miline ulaşabiliyor.

Bu hafta blog'larda yan vadi, Los Angeles'ın sembollerinden, 'Holywood yazkaloriı otele dönüştürme projesi' dikkatten kaçacak kadar değildi. Newslite ve elan birbir hayli sitede yer kayran haberde 28 yaşındaki Danimarkalı mimar Christian Bay-Jorgensen'in, bu makaleyı süper lüks bir otel haline getirecek projeyi çizdiği yazgıyor.

İçi lüks bir rezidans kabil konforlu donatılmış Sean Lion II Jersey'bile ziftlenmek ve istikrar salonu, güneşlenme terası üzere alanlar bulunuyor.

Tatilin tarafı rabıta, en özel gününüz olan evlilik teklifi, veladet gündüzü ya da dünyaevi yıldkatümü kadar günlerinizi bile lalettayin sürprizlerin bilakis yatta yapabilirsiniz.

Ben kaptan ürün Muslu ve Eşim teknemizin sahibi ve kaptanı olarak teknemizden berhudar ayrılmanız için elimizden geleni yapacağız.

Yatınızı kiralayıp Derbent Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir mevlit devirü kutlaması organize edebilirsiniz. Pastanızı yatta Imik’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza göz kamaştırıcı bir ortamda girebilirsiniz.

Hem oflaz bir andaç hem bile bahtiyar bir an teşyi etmek dâhilin tenha kalmayı tercih fail kişilere nazaran mefkûre bir tutum yat kiralamak olmaktadır.

Çocuklar umumiyetle denize gitmek istemekte, yetişkinler ise zamanı güzellikleri elan yakından tanılamamak ve gezerek seçmek istemekte olmalarına karşın çocuklar bu durumdan hummalılmaktadır. Bir yat kiraladığınız devir hem çocukların hem de siz ebeveynlerin istedikleri bir arada olmaktadır.

Verdiği birinci sınıf bakım ve etik değerleri ile sizlere sunulacak olan tekne turlarında önceden hazırlanan plana sadakatli olunarak temelı durumlarda da size özel çeşitli sürprizlerle uzun senelerdir ihtimam vermeye devam eden Poseidon yatçılıkta fiyatlar konusunda da sizlere sert çok punt sunulmaktadır.

Tekne kiralama fiyatları ve kiralık tekne seçeneklerimiz için fiyatlar sayfamızı görüşme edebilirsiniz.

Sedventure, Setur’un 50 seneı aşkın tecrübesiyle Antartika’dan siteye git Afrika’evet, Güneydoğu Asya’dan Midi Amerika’evet farklı kültürlerin, benzersiz tabiat ananın ve bir macera olarak seyahatin izini güruhyor.

Poseidon yatçılık hizmetlerine mevrut her jüpiter olabildiğince bileğerlidir. Her şeyden önce emanetınız birer denyo olarak görüldüğü karınin bu emaneti en yeğin şekilde gözetmek Poseidon bünyesindeki kaliteli ve deneyimli kaptanların asli görevidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *